Eklenme Tarihi: 17/10/2018

Kapıda ödeme yöntemi ile verilen siparişlerde çok sayıda paketin teslim alınmadığı için geri gelmesi nedeniyle ciddi şekilde ekonomik zararımız oluyordu. Bugüne kadar bu durumu bir şekilde idare ettik. Anlaşmalı olduğumuz PTT kargo 01 Mayıs 2016 tarihinden itibaren iade gelen paketlerdende ücret almaya başladı. Yani geri gelen her pakete 2 sefer kargo ücreti ödemek zorundayız. Bu nedenle kapıda ödeme yöntemini kaldırmak zorunda kaldık. Bu durum için daha önce kapıda ödeme yöntemi ile sipariş veren dostlarımızdan özür diliyoruz.

A. KARGO

Kargo ücreti desi bazlı olup alınan ürünlerin toplam desileri üzerinden hesaplanır. Siparişinizin elinize ulaşması bulunduğunuz şehre göre1-5 gün arasında değişmektedir.

Siparişler www.websiteadresiniz.com in anlaşmalı olduğu seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile gönderilir.

Kargonuza ait barkot numarası bize bildirmiş olduğunuz mail adresine gönderilir. Bu numara ile kargonuzun takibini kargo şirketine ait aşağıdaki gönderi takip sisteminden yapabilirsiniz.

 

Kargo şirketi, siparişinizi getirdiğinde, bize bildirdiğiniz adreste olmamanız durumunda paketiniz adresinize en yakın KARGO şubesine bırakılır ve paketinizi oradan almanız gerekir. Paketlerin kargo şirketinde bekleme süresi 10 gündür. Bu süre sonrsında paket bize iade olur.

B. ÜCRETSİZ KARGO

Tutarı KDV hariç 550 TL'yi aşan siparişlerin Kargo bedelini www.websiteadresiniz.com karşılar ve ayrıca bir ücret alınmaz. Kapıda ödeme seçeneği ile verilen siparişlerde kapıda ödeme bedeli alınır.

C. DİĞER

Satın alma sonrasında stok durumuna göre ürün temininin yapılamadığı durumlarda ödemiş olduğunuz tutar iade edilir.

Lütfen geçerli ve kullandığınız bir mail adresi yazın. Çünkü biz sizinle iletişimi mail yoluyla yapıyoruz

 

 

 

 

 

Son Güncelleme: 17/10/2018 Yazan: E-ticaret Websitesi

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Giriş
whatsapp number