iPara ​​​ SanalPOS Çözümü
thumbiPara ​​​ SanalPOS Çözümü thumbiPara ​​​ SanalPOS Çözümü

iPara ​​​ SanalPOS Çözümü


Ürün Kodu: ipara

Ödeme Plugini

Her banka ile ayrı ayrı tamamlamanız gereken teknik, hukuki ve diger süreçleri, iPara ile tek bir entegrasyon yaparak çözebilirsiniz. Türkiye’de en çok kullanılan 10 kart markasının kredi ve banka kartları üzeinden ödeme alabilir, müşterilerinize taksitlendirme ve alısverişlerde puan kazanma imkanı sunabilirsiniz.

iPara, online ödeme ile ilgili aklınızdaki tüm soru ve sorunları ortadan kaldırmak için tasarlandı.

Tek Entegrasyon: Her banka ile ayrı ayrı tamamlamanız gereken teknik, hukuki ve diger süreçleri, iPara ile tek bir entegrasyon yaparak çözebilirsiniz. Türkiye’de en çok kullanılan 10 kart markasının kredi ve banka kartları üzeinden ödeme alabilir, müşterilerinize taksitlendirme ve alısverişlerde puan kazanma imkanı sunabilirsiniz.

Tek Komisyon: Tüm banka kredi kartları için, tek çekim ve taksitli alısverişlerde “BSMV dahil” tek bir komisyon oranı ile çalışırsınız.

Hızlı Tahsilat: iPara altyapısı kullanılarak tahsil edilen tutarlar haftanın her iş günü hesabınıza otomatik olarak geçer.

Kullanıcı Dostu Arayüzler: Tüm satınalma işlemlerini gelişmiş kullanıcı dostu arayüzler ile 7/24 takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

Güvenlik: 7/24 yazılım ve canlı operatör destekli sahtecilik (Fraud) kontrolleri sayesinde ters ibraz (chargeback) riskini en aza indirebilirsiniz. ​

 

Detaylı Bilgi İçin : https://ipara.com.tr/Urunlerimiz-ve-Hizmetlerimiz/Kurumsal-Urun-ve-Hizmetlerimiz/Sayfalar/Sanal-POS-Cozumu.aspx


Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Giriş
Örnek Demolar


whatsapp number