iyzico

iyzico


Ürün Kodu: iyzico

Ödeme Plugini

Büyümenize destek oluyoruz! 24 saat içinde, farklı ödeme seçenekleri ile taksitli satış yapın, dünyanın her yerinden ödeme alın.

Online Satışa Yeni Başlıyorsanız %2,65 + 0,25 TL (BSMV Dahil)
Başarılı işlem başına komisyon. Kurulum ücreti yok! Sabit ücret yok!

Büyümenize destek oluyoruz! 24 saat içinde, farklı ödeme seçenekleri ile taksitli satış yapın, dünyanın her yerinden ödeme alın.

Online Satışa Yeni Başlıyorsanız

%2,65 + 0,25 TL

(BSMV Dahil)
Başarılı işlem başına komisyon. Kurulum ücreti yok! Sabit ücret yok!

İş Hacminize Göre Özel Teklif 

Aylık 20.000 Türk Lirası üzerinde satış yapıyorsanız,
size özel teklif sunuyor

 

iyzico nedir?
iyzico, hız ve verimlilik üzerine tasarlanmış bir ödeme alma hizmeti yönetim platformudur. "Kolay Ödeme" manasına gelen "Easy Check Out" kelimelerinin kısaltılmış ve Türkçe okunuşa uyarlanmış versiyonu olan iyzico, adından da anlaşılacağı üzere tamamen ödeme hizmetlerinde kolaylıklar üzerine kurgulanmış bir dünya yaratmaktadır. iyzico entegrasyonu sizi altyapı yatırımı, testler ve güvenlik endişesiyle baş etmekten kurtarır. Tek yapmanız gereken iyzico platformuna kolayca kaydolmak ve ödeme almak için gerekli kodu siteye eklemektir. Üstelik bunun için ne abonelik ne de kurulum ücreti ödersiniz.

 

Sanal POS nedir ve nasıl alınır?
Sanal POS, fiziksel POS cihazının sanal halidir. Yani, internet üzerinden yapılan ödemelerde, müşterilerin üye iş yerlerine ödeme yapmasını sağlayan yazılımlara sanal POS denir.

E-ticaretin kolay ve karlı dünyasından payına düşeni almak için kurulan online alışveriş siteleri, faaliyete geçmek için sanal POS ödeme hizmetine sahip olmak zorundadır.

E-ticaret sitesi için ihtiyaç duyulan sanal POS'un sadece bankadan temin edilebileceği düşünülebilir. Ancak sanal POS temini için tek yol bu değildir. Üstelik bankadan sanal POS temin etmekle ilgili bilmeniz gereken ilk şey bu sürecin sanıldığı kadar kolay ve ekonomik bir süreç olmayacağıdır.

Sanal POS'u bankadan temin etmek istediğinizde yaşayabileceğiniz olası gelişmeleri kısaca şu şekilde özetleyebiliriz: Öncelikle başvurunuzdan sonra uzun bekleme sürelerinden geçersiniz. Bu sürenin sonunda, gerekli/gereksiz sayfalarca evrak düzenlersiniz. Tüm bunların sonunda ise bankanızın sanal POS talebinize olumlu yanıt vermesini beklersiniz. Eğer her şey yolunda gider ve başvurunuz kabul edilirse, banka tarafından size verilecek üyelik bilgileri ve kodlarla bankanın sanal POS uygulamasını E-ticaret sitenize entegre edebilirsiniz.

Bu karmaşık işlem için bir yazılım firmasından destek alma ihtiyacı da hissedebilirsiniz. Uzun ve zahmetli bir çalışmanın ardından alınıp kurulan sanal POS uygulaması ile debit ya da kredi kartları için, peşin/tek çekim ödeme kabul edebilmeye başlarsınız. Ancak ilk aşamada anlaşılan bankanın dışında, diğer bankaların kredi kartlarına da taksit seçeneği sunmak isterseniz işler epey daha karmaşık bir hal alır. Çünkü bu süreç için, taksit yapılmak istenen kartların sahibi olan bankalara da ayrı ayrı başvurmanız ve bütün süreçleri yeniden yaşamanız gerekecektir. Bütün bu işlemler hem oldukça uzun bir zaman kaybı yaşamanıza, hem de ekonomik açıdan öngördüğünüz planlamanın ötesinde maliyetlerle karşılaşmanıza sebep olur.

 

Detaylı Bilgi : https://www.iyzico.com/


 


Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Giriş
Örnek Demolar


whatsapp number